Biz Kimiz

EĞLENCE OYUNLARI-ÜRETİM & SATIŞ

Pİ Oyun, ödül oyunları ve belirli türdeki bilet kazanma oyunlarını uygun fiyatlarla üretir; tedarik eder ve satar.

Üretim sürecinde en küçük ayrıntılarda bile kalite güvence sistemi ile çalışır ve ürünlerinin tam kontrolünü sağlar.

Dünya çapındaki en popüler alıcıları etkileyen en üst kaliteyi sağlamak için her ürün kalite kontrol departmanımız tarafından uzun ve titiz testlerden geçirilir.

GELİŞTİRME & TASARIM & ÖZEL ÜRETİM

KARNAVAL OYUNLARI MAKİNELERİYLE

DÜNYADA EN SON TREND

TICKET REDEMPTION OYUN SİSTEMİ

Pİ Oyun, yeni ve eğlenceli oyunlar yaratmak için her zaman yeni fikirlere ve konseptlere açıktır. Pİ Oyun; sektörün dünyadaki teknolojik gelişmelerini, inovasyonunu fuarlar ve sanal ortamlarda takip eder ve üretim sürecine adapte eder. Bu süreçte özgünlükten ve kreatif yaklaşımlardan asla ödün vermez.

Pİ Oyun, konseptini ve çalışmalarını özellikle karnaval oyunlarının interaktif kısmına yoğunlaştırır ve oyun sisteminin elektronik jeton, bilet ile çalışmasını sağlar. Bu sayede oyuncular heyecan duyarak biriktirdikleri biletler ile promosyon ödüller kazanırlar. Satın alacağınız biletli Karnaval oyun makineleri ile müşteriyi kendinize bağlarsınız ve maliyetinizi hızlı bir şekilde amorti edebilirsiniz!..

Programlama, mekanik tasarım, grafik ve markaya özel tasarımdan oyun işletim çözümüne kadar benzersiz fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin fikirlerini geliştirme ekibimizin onlarca yıllık deneyimi ile birleştiriyoruz ve bu iş birliği sayesinde eğlence endüstrisi için daha yenilikçi ve gelir getiren ürünler yaratıyoruz.

TEKNİK DESTEK & SATIŞ SONRASI HİZMET

Pİ Oyun, oyunlar için yedek parça ve teknik destek hizmetleri sağlar.

7/24 çevrim içi destek sağlar, servis çağrılarına en kısa sürede dönüş yapar ve oyunların bakımı ve çalıştırılması için personelinize kapsamlı eğitim sunar.

Pİ Oyun, müşterilerin oyun ürünlerinden azami ölçüde yararlanmasını sağlamak için gerekirse müşterilere kendi iş yerlerinde yardımcı olmaları için teknisyenler gönderir.